| AlexaC8 a întrebat:

Ce acte trebuie pentru inscrierea la scoala [clasa 1] big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt necesare: cerere-tip(se ia de la secretariatul scolii), copie de pe certificatul de nastere al copilului, copii de pe actele de identitate(carte de identitate ori buletin de identitate) ale parintilor(tutorelui) si adeverinta de la medicul de familie cu mentiunea "apt pentru scoala". Numai bine!

1 răspuns:
| iulyana a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi la secretariatul scolii respective!