| LRS a întrebat:

Ce casetofon mi-ati recomanda pana in 100 de lei pe un golf 4?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Casetofon? Sau cd?

| LRS explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai gen player de masina, cu auxiliara, usb, sunt multe sub 100 de lei pe eMAG si pe mai multe site-uri da nu stiu care ar putea fi cel mai putin rau, nu bun, ca la banii aia nu cred sa gasesc ceva decent.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru LRS):

Tot ce e sub 100 de lei, e mai slab decat casetofonul original al masinii.
Ori scoti 300+/- lei pentru un player Kenwood, Pioneer sau Alpine, ori nu iei nimic.
Difuzoarele de la Golf 4 sunt bune, au nevoie de un player de calitate.
Daca pui unul de 90 de lei, cand vei porni motorul, nu vei mai auzi deloc muzica. Asa pateam eu cu Sal vb2000.

| Panamax a răspuns:

Ar trebui sa dai o fuga pe la un centru de dezmembrari. Poti gasi chestii interesante pentru 100 de lei.
Noi gasesti doar pocnitori la banii astia.

| LRS explică (pentru Panamax):

Gen playere aftermarket? sau casetofonul original de pe golf?