| TripleKill16 a întrebat:

Ce masina imi recomandati pana in 1000 de euro? Pe ROmania!

6 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Audi,dar nu cred ca e asa ieftin chiar si la mana a 2-a.

| Braunion a răspuns:

Poate ai noroc si gasesti o Solenza sau un Matiz. Si o super Nova e buna, si e chiar sub 1000 Eur.

| DieHarD a răspuns:

Pai sunt multe, de ex unchiul meu a vandut un Alfa Romeo la 1000 de euro,tu alegi ce masina iti convine,eu as cauta nemtesti, adica audi, mercedes, bmw nu prea gasesti, dar gasesti la 2000 super bun

| suntserios a răspuns (pentru DieHarD):

Lasa l in pace su sfaturi de genul bmw, audi la 1000E. nu sunt pline strazile de cazane din care curge si tabla.

La 1000E poate o corsa sau o solenta mai decente gasesti.

| Tutulache a răspuns:

Incearca un opel... e o masina excelenta!