| Începătorul988 a întrebat:

Ce masina imi recomandati pana in 6500€? Diesel, sedan, hatchback, euro4, peste 150cai. Mersi.

8 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Passat b7. 2.0 diesel bmp cu dsg. Parca are 140 de cai si cauta sa ti iei cu 4 motion. Se merita

| StefanDrg a răspuns:

Golf 6 SH

| Începătorul988 explică (pentru StefanDrg):

Am mentionat peste 150cai. Singurul peste 150 cai, este GTD-u, care este dublu fata de bugetul meu.

| lonewulf a răspuns:

Honda Accord, eventual 2.4 (190-200 de cai aspirati) -daca vrei sa simti cum te lipeste de scaun! Dar banuiesc ca nu iti vei permite asigurarea. Plus ca tu vrei Diesel, nu raspuns instant la pedala.

| jhflauhddd a răspuns:

Opel astra h 150 cp
BMW 320d 150 cp

| Începătorul988 explică (pentru jhflauhddd):

Nu ma atrage tractiunea spate. M-am gandit la Mk5 GTD/Focus mk3/Astra h 1.9 150/ astra J 130cai

| Lilkarma a răspuns:

Un Audi a4 2008-2009 motorină în stare bună gasesti la banii aia

| Începătorul988 explică (pentru Lilkarma):

Nu gasesc a4b8, din pacate