| Începătorul988 a întrebat:

Salutare. Ce masina imi recomandati pentru expozitii? De preferat pana in 6500€. Minim euro4, diesel.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu la ce expozitii tot faci tu referire, dar eu as lua un Mitsubishi Lancer din banii aia si pe ala ul tunezi frumos de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bmw seria 5 e60
Audi A4 B7
Passat B6
Opel Insignia
Mercedes e class, 2007, Facelift
VW Golf 6
Audi A3 2006-2007
Skoda Superb, al doilea model, dacă o făci cu tot ce trebuie

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

A3 am avut. Nu imi place.
E60 si golf 6 nu gasesc bun in banii astia.
Insignia doar cu volan pe dreapta, exclus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Începătorul988):

Gasesti e60 la 6000€, in Germania nu in România, la fel și Golf 6 și Insignia, dacă e puțin zgâriată, o faci, sau pui folie și ai rezolvat, am avut nu prieten ce a dat in tara un E60, 2005 sau 2006, îngrijit, cu km reali, 198.000, 3.0 diesel și dotări bune

| TrustMeIKnow a răspuns:

Poti face si dintr-o Dacie 1300 masina de expo, crede-ma am vazut.
In ultimii 3 ani de cand eu si prietenii mei am luat permisul ne-am dus la cat de multe car expo am putut. Acolo am vazut dupa cum am zis Dacia 1300 restaurata si modificata cu gust(cred ca nu era modelul sport..cred),dar o sa ma uit pe hard poate gasesc pozele.
La banii aia ai putea sa te uiti la licitatii, dau un ex poti gasi masini si din 60' cu 2000-3000€ si de restul 3500€ o pui pe picioare cat de bine poti, iar in timp mai modifici la ea, la o masina de expo trebuie sa muncesti la ea, nu pui un set de jante si suspensii sport poate si o foloe si aia e masina de expo, am vazut multi destia...
Acum o saptamana am gasit o Toyota MR2 GT cu exterior si interior modificat, ghici a ce arata masina fiindca credeam ca sunt pozele puse gresit, era un ferrari...

La 6500€ trebuie sa te gandesti ca iei o masina cu 4000-4500€ si de restul trebuie sa faci masina, de la exterior pana la interior si piese, daca crezi ca te incadrezi doar cu atat e bine. Cauta si JDM poate ai sanse si gasesti ceva bun care sa nu aibe drift-tax prea exagerat.

| Începătorul988 explică (pentru TrustMeIKnow):

6500€ este bugetul alocat doar pentru masina in sine.

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru Începătorul988):

Atunci este mai ok atunci, nu am acordata multa atentie la ce ai scris, ai inteles tu.
Bafta cu achizitia, sper sa postezi ceva daca iei ceva frumoswinking

| W33llF4LL a răspuns:

Audi a4 2008 e undeva la 4.000 euro si de restul il aranjezi frumos!

| Începătorul988 explică (pentru W33llF4LL):

A4 2008 la 4000€? Pe ce planeta traiesti manca-ti-as...

| W33llF4LL a răspuns (pentru Începătorul988):

Greseala mea am vrut sa scriu a3 scuze happy

| W33llF4LL a răspuns (pentru Începătorul988):

Am pus a4 in loc de a3 greseala mea.

| Începătorul988 explică (pentru W33llF4LL):

Am avut a3 de 210cai. Nu imi place. Si nu, un a3 din 2008 nu e 4000€, deja vorbim de euro5.