| nicusor222 a întrebat:

Ce părere aveți de motorina de la SOCAR și de la cine cumpara ei carburanții, știind ca ei nu au rafinărie proprie in România?
Unde găsesc cea mai buna și vanoasa motorina, incluzând sa fie si curată.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu alimentez de la ei.
Pana acum am avut masini cu injectie nepretentioasa (mecanica/rotativa), si le-am incercat pe toate. Petrom nu prea trage, Lukoil merge ok dar are o culoare foarte ciudata, nu e curata.
Socar se vede pura la ochi, si trage foarte ok cu ea.
In prezent am un diesel CR (pretentios), merg doar la Socar.