| franciscintaiul a întrebat:

Salut. Ce părere aveți despre Kia Sorento 2, 5 Diesel care s-a produs pana prin 2009? Aveți ceva experiențe? poate să îmi spună cineva ce a avut Kia 2.5 Diesel? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Kia e vestită prin fiabilitate și construcțe solidă. Mai depinde - cum mai spuneam cuiva - enorm de felul in care a fost intreținută anterior

| Florian80 a răspuns:

Am.avut masina asta in varianta zisa de tine.nu am fost prea multumit.de ea asa ca am ...maritat o cat am putut de repede chiar daca am pierdut putin la.pret..ca nah...asa e la piata.