| bobitzu22 a întrebat:

BunaTPU eu am un kymco grand dink de 250 scuterul trage foarte bine si intr-o zi am facut un sprint de pe loc cu un prieten cu un piaggio hexagon 180 si vechi si ma intrecut si am plecat amandoi blana de pe loc dc ma intrecut

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Pt ca era mai puternic?laughingCilindree mai mare,nu inseamna si putere mai mare, motorul tau poate fi uzat, sa scape compresie, sa ai probleme la variator, cureaua sa fie uzata...