| Cristian7991 a întrebat:

Salut ce sa aleg Mercedes C class sau BMW seria 5. An 2000 - 2003

10 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

BM Seria 5.

| Diavolcata a răspuns:

Cristian normal ca cel din 2003 e mai scumphappy Alege care iti place si pe bugetul tau. Gusturile nu se comenteaza happy

| maryan1997 a răspuns:

Daca ai bani ia-ti BMW seria 5. An 2013

| DyaNa1337 a răspuns:

Un bemveu pha =]

| XtremeX a răspuns:

Mda, toti copii stiu da sfaturi, pentru dumnezeu acum, chiar nu poti face diferenta intr-e un BMW si un Mercedes, Dupa mine iti dau sfatul sa iti iei C-Klass nu o sa regreti + comfort cat in 2 seria 5

| Cristian7991 explică (pentru XtremeX):

Ba da, pute-am sa fac diferenta da vruiam niste sfaturi.

| Koss01 a răspuns:

Eu zic sa te gandesti mai bine la un audi astea doua te rupe la consum happy dar dintre alea doua cea mai buna varianta ar fi bmw multa bafta happy

| 93MDV a răspuns:

Daca iti iei bmw seria 5 sa nu iti iei modelu 520i sau 520d is cam slabute pentru un seria 5