| AlexandruAdy a întrebat:

Salut,o întrebare pentru posesori de Skoda Octavia scout 4x4 2008.
Ce dotări are, cum se comportă la condus, adică e comoda la distante mai lungi?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Am avut o Skoda Scout, 4×4 acum mulți ani. Am achizitionat-o de noua și am simțit ca am masina: stabilitate, motor bun, tracțiune bună, clima, scaune îmbrăcate în piele+încălzirea în scaune, oglinzi electrice.
Skoda este o mașină serioasa care se produce doar în Cehia și este realmente o Mașină cu M mare.
Mașina de serviciu este Skoda Superb Facelift.

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Nu am una. Doar că am văzut foarte rar modelul asta, se pare ca la români e o raritate.
Dar dacă te interesează ai aici specificațiile tehnice: https://www.autoevolution.com/......-2006.html