| Phantomf12 a întrebat:

Salut colegii!
Am cumpărat de curând un Malaguti f12 Phantom, totul fundații raza perfect, in afara de bord(țin sa precizez ca, este pe aer și kilometrajul este pe cablu, nu funcționează ceasul situat in partea dreapta a Bordului și nivelul benzinei) dacă aveți vreo idee va rog sa ma ajutați, trebuie sa merg cu el la RAR și vreau sa fie totul funcțional! Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu el la reparat. Nu ai observat ca nu functioneaza alea, atunci cand l-ai cumparat?