| jhon921 a întrebat:

Salut comunitate, exista sansa sansa sa gasesc pe undeva un specimen de talon auto? Am nevoie pentru un proiect la facultate insa nu gasesc pe nicaieri de cumparat/descarcat. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scaneaza unul real, blureaza sau modifica datele, si scrie specimen pe el.

| jhon921 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

M-am gândit la asta, dar cum pot sa modific datele din poza? In pdf pot modifica, dar in poza nu stiu cum as putea modifica. Si 2 am doar varianta de a fii scris pe hartie, sau gasesc undeva aceea hartie colorata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru jhon921):

Iei un program precum Magix Photo Clinic, si modifici pe poza. Sau rogi pe cineva sa iti faca asta.

| Brizbriz a răspuns:

Pe google ai incercat?!?
https://www.google.com/......ps?/search