| Marymary05 a întrebat:

Buna, am nevoie pentru un proiect la facultate de ceva care sa arate ca un panou de climatizare de la masina. Dar am nevoie de el doar pentru aspect asa ca am cautat panou climatizare "fake/fals" si nu am gasit nicaieri. Stiti unde as putea sa gasesc pentru ca unul de la dezmembrari e destul de scump

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E scump ca zice ala ca ai nevoie pentru masina, Explica-i ca e pentru un proiect, si daca are vreo masina mai naspa,, sa iti dea panoul, ii dai si lui acolo o bere si i- l aduci inapoi dupa ce termini.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Corect, confectionezi unul din carton si materiale plastice.

| Goete a răspuns:

Faci unul din carton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... incearca pe OLX laughing