| Lariiiiiiii a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor.
Unde gasesc de cumparat Iphone 5c?
Am cautat dar am gasit pe Emag si costa 20 milioane dar nu exista undeva mai ieftin?!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Nu recomand iPhone. E prea scump si caracteristicile sale, nu-s cine ştie ce.
Se plăteşte mai mult brand'ul.
La banii ăia găseşti telefoane super ok, în care diferenţa e foarte mare între iPhone şi respectivul.
Îţi pot da un exemplu: LG G Pro 2 şi iPhone 5c. Intră pe eMag şi fă o comparaţie, să vezi ce caracteristici diferă.
Ştiu că-s mărci diferite şi sunt alte sisteme de operare, dar unele-s mai bune decât iPhone.
La iPhone nu poţi descărca muzică şi alte lucruri de unde vrei tu.
Sper că ţi-am oferit câteva informaţii noi.
La mulţi ani!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cuvintele iphone si ieftin nu merg in aceeasi fraza. diferenta mai mare de 10-20 lei nu ai sa gasesti la magazine serioase

| mgtow a răspuns:

Asa e pretu in orice loc dar la mana 2ª e mai ieftin si cu probleme in mare parte

| Lariiiiiiii explică:

Am vazut si la 17 dar s-au scumpit si nu stiu daca vor mai fi pe piata pana in toamna /iarna sad

| Alexandr a răspuns:

Nu, asta e pretul...