| Da3monSkilZz a întrebat:

Cred ca am o problemă cu instructorul meu auto.Am discutat cu el luna trecută in august sa incep scoala de soferi...bun...Am vorbit toate cele, mi-a dat o carte sa invat legislația si acum 2 săptămâni am fost cu el sa imi fac fișa medicala si cazierul judiciar.Le-am făcut, tot, tot si urma ca sa încep orele de condus si sa dau psihologicul. Au trecut deja 2 săptămâni si nu am facut nicio oră pana acum.Tot ma amână că vine, că vine si stau si pierd timpul degeaba.Nu prea mi se pare ok sa ma țină asa incurcat.
Mentionez ca nu mi-a cerut niciun ban pana acum, o sa ii dau un avans cand incepem orele dar nu mi se pare ok sa ma amane atat de 2 săptămâni.
Ce spuneți, ar trebui sa il schimb? Cunosc si alt instructor pe care prietenii mi-l recomandă serios si foarte bun.
Astept păreri, multumesc.

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Da asa ceva am avut si eu dar el sa grabit sa termine orele si pe urma am stat mult pana am terminat scoala... o porcarie cauta altul.