| thegoodoltimes a întrebat:

Salutare.
Am inceput scoala de soferi si instructorul care l-am ales initial datorita reviewurilor bune pe care le avea mi-a spus ca are timp pentru mine doar peste o luna.Pot alege alt instructor de la aceeasi scoala ca sa incep mai repede, daca nu am facut nici o ora de condus pana acum?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Da. Poti alege alt instructor.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parerea mea este sa ai rabdare, sa faci scoala cu un instructor foarte bun, ca sa iei examenele din prima, fiindca poti sa nimeresti din graba la cel mai slab insutructor, nu inveti nimic, te pierzi la examen si-l pici de 3 ori, ajungand sa-l iei prin Iunie, la anul.
Nu inteleg, de ce atata graba?

| Darius50boss a răspuns:

Da poți

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Opteaza sa-ti schimbi instructorul si daca nu-ti place cum explica revino la cel initial peste o luna