| Nevazutul a întrebat:

credeti ca e bine daca as incerca sa urc pe TRANSALPINA cu o Skoda Fabia din 2003, motor de 1.2 benzinar? Riscuri ceva? Multumesc. dau FUDNA

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Am urcat cu un polo din 1995 cu motor de 1.0 benzina. Cei drept am cam turat-o, dar a urcat fara probleme.
Multu succes.

| Mihai1810 a răspuns:

Daca masina corespunde normelor tehnice in vigoare, nu are defectiuni si are toate schimburile facute nu exista nici un risc in afara de riscul de accidente care nu mai tine de masina.

| Romaniamafia a răspuns:

O problema poate fi consumul de benzina in rest nu ar fi riscuri care sa tina strict de masina