| davidtm a întrebat:

Salut.
credeti ca-l pot ajuta pe tata sa pun anunturi pe net.
il suna in fiecare zi lumea pentru piese.
dar el vrea sa mai puna sa aiba mai multe comenzi dar e ocupat si nu poate.
credeti ca daca as pune anunturi si ar vinde mai multe piese.
mi-ar da si mie ceva?
(nu vreau raspunsuri la misto)

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mai dragule! In primul rand, stai de vorba cu taicatu despre ideia ta! Vezi ce parere are si dupa aceia poti negocia un mic venit din profit sa-ti apartina! Eu consider ca daca ar avea putina intuitie paterna, ar fi de acord cu propunerea ta! Ar fii un bun stimulent sa inveti sa faci bani prin munta ta! Multa Bafta! Si spor la vanzari! Sa ai profitul cat mai mare!

| FlorinDiablo a răspuns:

Iti dai seama ii zici asa uite tata te pot ajuta sa iti promovezi piesele daca imi dai si mie sa am si eu bani de buzunare si sigur iti va dawinking

| 4drian a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el inainte. sa nu cumva sa-l aglomerezi prea tare si apoi nu te mai prindem pe TPU ca vei face comezile.
in cazul in care mai are nevoie de promovare fii sigur ce te va premia.

| BogdyBogdan a răspuns:

Sa inteleg ca tu nu vrei sa il ajuti, vrei doar sa primesti BANI laughing

| davidtm explică (pentru BogdyBogdan):

laughing)
vreau sa-l ajut si sa-mi dea bani laughing
citeste si tu cu atentie intrebarea!

| BogdyBogdan a răspuns (pentru davidtm):

Daca vrei anunt pune pe www.okazii.ro sau www.4tuning.ro

| Ella a răspuns:

Pai daca il vei ajuta eu zic ca iti va da ceva.Incearca sa ii mai pui anunturile pe net pentru ca astfel ii vor creste si comenzile...dar aveti grija ca ce-i prea mult uneori stricahappy

| BuCluC a răspuns:

Sincer eu cred ca asta lar ajuta foarte mult.Dar mai bine intrebal si pe el intai ca sa vezi daca e de acord cu tine.happy