| Laur195 a întrebat:

Cum as putea ajunge pilot de raliuri? Unde trebuie sa merg, daca detin permisul pentru categoria B?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepi prin a face rost de cateva mii de euro si ceva sponsori sa iti iei masina, sa ai o echipa de mecanica samd. Iti iei licentele de pilor, te inscrii in federatia de automobilism, te inscrii la diverse concursuri samd.

Dar lucrurile incept de jos, carting in primul rand

| Laur195 explică (pentru suntserios):

Am inteles, pare putin complicat la inceput laughing Mersi mult

| suntserios a răspuns (pentru Laur195):

Doar nu credeai ca e ca un job de curier, te duci la interviu cu permisul de categ B si de maine devii pilot

| Laur195 explică (pentru suntserios):

Nu-s atat de prost sa cred asta laughing Oricum, o sa ma interesez sa vad ce pot face big grin

5 răspunsuri:
| cascadoryes a răspuns:

Ca sa ajungi pilot de raliuri iti trebuie cateva zeci de mii de euro.