| Andrew18w a întrebat:

Salut, dacă îmi cumpăr un modulator pentru un Golf 5, merge sa-mi bage muzica pe boxele mașinii? Sigur, vreau sa cumpăr un modulator cu USB ca sa bag pe un stick muzica și sa-l bag în modulator. Merge? Ea e dotata doar cu CD player, altceva nu. Aștept niște răspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar o sa se auda prost, pentru ca o sa se auda pe fm.
Gen cum se aude o melodie de-aia de zici ca o asculti pe vynil pe pic-up laughing Nu o sa se auda inaltele si bass-u bine.
Nu e mai simplu sa cumperi 10 cd-uri cu 5 lei si sa le faci tu acasa? macar se aude mai bine, sau daca cauti mai bine, poate suporta casetofonu si fir de aux in spate, se pot gasi pe ebay si pe amazon, dar trebuie sa cauti pentru modelul tau.

3 răspunsuri:
| Andrew18w explică:

Da, am văzut și faza cu AUX, sunt jos niște slot-uri goale, dacă as face asta ar însemna să-l bag în telefon pentru muzica, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrew18w):

Da. Sau poti baga un ipod.
Tragi firu prin torpedou, ala de aux. si bagi ipodu acolo.

| Andrew18w explică (pentru anonim_4396):

Mersi fain.