| nadin254 a întrebat:

Vreau să cumpăr (de pe eMAG, fiindcă am vouchere mari acolo) un modulator de mașină si am următoarele pretenții:
*Bluetooth (sa punem muzică la sistemul de sunet al masinii de pe telefon)
*Două sloturi de încărcare
*Unul dintre ele Quick Charge (QC)
*Sa funcționeze si cu stick de memorie
*Dacă se găsește si asta, să fie potrivit pentru apeluri
Eu am căutat, dar am nevoie de ajutor, trebuie să fac un cadou. Dau si fundă. Mulțumesc in avans!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cît de mari sunt voucherele ce suma au pe ele? Ca ceea ce vrei tu costă si poate nu poti cumpăra numai cu voucherul, mai bine intreaba la Emag inainte de a da comanda ca sa v ezi te poti incadra doar in banii de pe vouchere sau ei acceptă voucher?

| sierra1 a răspuns:

Care produs ți-a făcut ție, cu ochiul?

| Strwberrs a răspuns:

Pai le-ai cautat macar? Scuze ca intreb dar eu le-am gasit si de aceeeea...