| Stanciu_Nicu_1970 a întrebat:

Salut,daca ma poate ajuta cineva cu un sfat.
Am un motor suzuki 70 df,pe o barca si doresc sa conectez un indicator trim(ceas) marca Kus, la o mufa care se afla pe motor si eu nu o gasesc sau la mansa care este yamaha 703 si are 6 cabluri inseriate cate doua.
Cum pot face conectarea? nu am gasit pe net nici o schita electrica a motorului si nu gasesc mufa din motor.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

...2011-df-dt

4 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Cred ca-i asta:
italian.alibaba.com/product-gs/kus-meter-fuel-level-gauge-for-auto-marine-1460059220.html

| Stanciu_Nicu_1970 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Salut si multumesc, dar nu merge sa l deschid nu mi da ce trebuie

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru Stanciu_Nicu_1970):

Am inteles despre ce este vorba!