| BlueDark a întrebat:

De ceva vreme simt miros de combustibil in masina, dar nu stiu de unde vine.Am un Mercedes E Class din 2013 si l-am luat nou,deci ma indoiesc ca era harbuit...A mai patit cineva asa ceva? Am fost in service,am schimbat uleiul,revizii la motor, tevi etc...Nimic!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O patesc la DAF e miros de ars in cazul meu la ocazie apare si nu sa depistat nimic.

| baru a răspuns:

Posibil supapa de la busonul de la rezervor blocata.

| vladeusebiu a răspuns:

Am avut eu o problema la fel in sensul ca imi venea miros de carburant in masina cand foloseam aerul conditionat.Solutia a fost sa schimb filtrul de polen