| MadalinT00 a întrebat:

De ieri am luat permisul si mi se pare foarte greu sa conduc.Eu am facut scoala pe o masina care era pe diesel, iar masina mea e pe benzina.Nu stiu cum sa fac sa ma invat mai repede sa conduc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Difera doar motorul, in rest comenzile sunt la fel. Cum ai reusit sa iei permisul? Pe bani?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci intr-o parcare goala si faci plecarile de pe loc pana iti iese. In rest se conduce fix la fel ca orice masina