| gtr2rr3 a întrebat:

De la Volkswagen ce versiune de dotare este mai completa si mai buna: Trendline, Confortline sau Highline?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Confortline e cea mai dotata

| OldSoul a răspuns:

Hightline e cea mai buna dotare, dar asta nu inseamna ca celelalte nu pot avea mai multe optiuni, oricare varianta poate avea diverse optionale si sa fie mai buna ca celelalte, dar daca scoti din calcul optionalele cele mai multe optiuni le au cele Hightline.

| MariusF23 a răspuns:

Highline. Comfortline e echiparea intermediara, Trendline e echiparea de baza.

| Florian20405 a răspuns:

Salut! Cea mai complexa este Highline la Volkswagen, daca stii la golf4, highline era cea mai comfortabila, sportiva dar si cea mai scumpa versiune.
Bafta!