| Teddi331 a întrebat:

detin o skoda octavia 2 facelift din 2010 si m-ar interesa daca pot face ca atunci cand descui masina sa se aprinda si farurile, nu doar luminile interioare. multumesc mult.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apeleaza la un electrician auto sa iti faca legaturile de la faruri cu incuietorile sa se aprinda avariile sau luminiile normale

| Teddi331 explică (pentru mgtow):

Pai avariile se aprind, dar inainte de octavia am avut un passat b6 din 2007 si cand il descuiam se aprindeau si farurile, sau daca erau aprinse si il incuiam se stingeam... ma gandesc sa fie geva de soft nu de electrica si fire.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Poti lasa pe cineva inauntru si cand aude usile ar putea sa-ti aprinda lumina. happy

| manuel72 a răspuns:

Cu un cablu de diagnoza vag com si un computer le poti face si singur.