| AdrianPavel12 a întrebat:

Salut, doresc sa imi cumpar un yamaha R3, in momentul de fata conduc un yamaha yzf-125r din anul 2016 si doresc la 18 ani sa dau pentru categoria de permis B si pentru categoria A2. merita sa dau 4000 de euro pe un yamaha R3 care prinde 170km/h? Din moment ce eu conduc un yzf-125 care prinde 130km/h? Merita banii pentru diferenta de putere dintre un R3 si un ysf-125? Ma refer si la acceleratie, top speed.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Tu stii de ce ai nevoie. Daca vrei viteza si putere, iti iei mai scump.