| anonim_4396 a întrebat:

Salut, există o aplicație pe telefon care să indice viteza reală de deplasare a automobilului și să indice și vitezele legale în funcție de categoria de drum, (cum indică Waze-ul)?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Păi și Waze ce are? De ce-ți mai trebuie încă o aplicație?

| Yuoia a răspuns:

Voi nu stiti sa mai cititi un vitezometru si un indicator stradal? De altfel, legea circulatiei e clara in ce priveste viteza de circulatie. Daca ai invatat si nu ai trecut examenul "la Pitesti". Trebuie sa stati cu ochii in telefon si cand conduceti?

Răspuns utilizator avertizat
| Bulllll a răspuns:

Waze sau Google Maps happy

Recomand sa te deplasezi in limitele bunului simt si sa respecti participantii la trafic.