| DinuDecebalMafiotulDCartier a întrebat:

Salut fratiorii mei! Ce masina sa-mi trag? Dacia 1300 tunata sau un trabant decapotabil?

Răspuns Câştigător
| AndyPeScurt a răspuns:

Dacia dar sa nu uiti de boxe si subwoofer ca sa poti asculta muzica ta de calitate si cateva cruci sa te fereasca de bunutu dragutu...
Pana la urma tu mergi cu dacia si prieteni tai pe jos...
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| AndyPeScurt a răspuns:

Am uitat ceva neaparat sa fie LOW si sa ai casetofon cu USB asa poti baga mai multa muzica

| Jeezy a răspuns:

Trabant e mai old school plus ca merge bine cu lantu ala de la gat fratioare!
Avelo bahtalo

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

Dacia,dar daca nu are un ¨nike¨ pe luneta, nu e tunata laughing))

| SpiritLibeR a răspuns:

Mai bine ia-ti un singer.

| Dragos005 a răspuns:

Dacia 1300 tunata! Funda:-)?