| Alison10 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, vreau sa fac chestionare pe drpciv si desi intru cu internet explorer 11 imi apare ca imi trebuie browserul internet explorer! Am windows 7 si am sters versiunea 11 de internet explorer, am incercat sa instalez alte versiuni de internet explorer dar nu le accepta.Ce trebuie facut ca sa ma lase sa fac chestionare?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da pe Chrome de ce nu intri?

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Internet Explorer.
http://windows.microsoft.com/......-languages
S-ar putea sa mearga. Dupa ce il downlaodezi si il instalezi, va trebui sa reinstalezi PC-ul/Laptop-ul.

| Alison10 explică:

Cere doar browserul internet explorer