| andreea49 a întrebat:

Vreau sa intru pe drpciv sa fac teste pentru. scoala de soferi si imi tot zice ca trebuie sa am instalat Internet Explorer. Iar eu am instalat Internet Explorer, doar ca-mi da eroare cand intru. Nu inteleg de ce! P.S. drpciv, nu e-drpciv. Multumesc! sad

3 răspunsuri:
| claudica2703 a răspuns:

Salut! Se intampla ca sistemele mai noi de operare sa nu tolereze IE sau pur si simplu IE sa se miste prea greu. Si din pacate site-ul oficial DRPCIV functioneaza numai in IE deci ceea ce poti face e sa mai incerci, sau sa o lasi balta si sa incerci sa lucrezi cu alte site-uri. Sunt multe site-uri web cu teste identice cu cele de pe DRPCIV, deci nu e nici o diferenta. Spor la invatat si succes la examen! happy

| IQ a răspuns:

Eu am descarcat pe telefon aplicatia :SCOALA AUTO si am luat sala cu 26 din 26. Este super aplicatia, o recomand! Bafta!

| andreea49 explică (pentru IQ):

Da, o am si eu. Mersi! happy