| Darko18 a întrebat:

Salut, imi spuneti si mie daca este bun acest ATV :

model:
Quad 125cc S-10

motor:
125 cm3, monocilindric 4 timpi - 7 KW / 7000 rpm

viteza:
aproximativ 60 km / h in functie de sarcina motorului şi a regla

Transmisie:
4 trepte, inclusiv inversă (automată semi)

Sistem de frânare:
Hidraulice de frână spate disc, 2 x cu valţuri frâne faţă de întârziere extreme.

greutate:
82 kg
aprindere:
electronic, fără mentenanţă

anvelope:
fata & spate 19x7-18x9.5 8-8

Start:
Contactul Elektostart

Dimensiuni (L x W x H):
1500 x 900 x 1002 mm inaltime sezut 71 cm

Garda la sol:
130 mm

Tank:
2.33 l
SCZ. daca nu e scris bine (copy/paste) acest ATV costa undeva 600 Euro nou, dintr-un magazin din germania.

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu prea. Este facut in China, cu piese ne tratate pentr rezistenta mecanica, Acele frane hidraulice sunt foarte proaste, au un sistem cu incarcare secventiala a aerului... nu ti-l recomand deloc. Se strica foarte repede si vei avea extrem de multi bani de bagat in el!