| LegoLegolas a întrebat:

In ce zile ale saptamanii trebuie sa ma programez la traseu (examen auto) pentru Cluj-Napoca?

Locuiesc in Cluj-Napoca si m-am programat la examenul practic (auto) in data de 6 decembrie care cade miercuri. Instructorul meu mi-a recomandat aceasta zii a saptamanii deoarece ii platesc doar 50 de lei fata de 100 de lei in celelealte zile ale saptamanii. Dar cineva mi-a spus ca miercurea politistii examinatori sunt in alt oras decat Cluj-Napoca si ca trebuia sa ma programez luni sau vineri...

5 răspunsuri:
| LegoLegolas explică:

Usor, nu va ingramaditi.

| DexOnline a răspuns (pentru LegoLegolas):

Scuze, era ingramadeala. Pot sa iti răspund acum?

| LegoLegolas explică (pentru DexOnline):

Nu te aud de gălăgie!

| DexOnline a răspuns (pentru LegoLegolas):

AM SA STRIG ATUNCI. Luni sau Vineri, daca nu ai deja permisul laughing

| LegoLegolas explică (pentru DexOnline):

Il am de 4 ani hehe