| Aalexander a întrebat:

Salut.
Lunea asta am sala.
Dupa ce trec examenul ma duc direct sa ma programez la oras? sau platesc o alta taxa sau cum?
Si peste cat timp voi fi programat pentru oras?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te programezi la oraș, nu mai plătești nimic.
Pa, pa.

| LucianStroe a răspuns:

Si nu mai bine intrebi tu acolo dupa ce dai sala?

| Aalexander explică (pentru LucianStroe):

Nu.

| LucianStroe a răspuns (pentru Aalexander):

Atunci sa fii sanatos.

| marius031 a răspuns:

Atunci cand te duci sa dai sala, te duci la ghiseu si te programeaza pentru traseu cam dupa vreo 2 saptamani 1 luna, o sa iti scrie pe dosar ora, data si locul (Bucuresti noi sau Parcul Carol Libertatii, depinde unde alegi tu) si dupa aia te duci in sala unde trebuie sa dai examenul, daca ai reusit te prezinti la locul stabilit pentru traseu cu inscructorul in data respectiva. Nu iti trebuie decat taxa de 5 lei pentru sala si 68 lei pentru permis( nu mai stiu daca mai este tot 68) dar banuiesc ca sti asta.

Asa a fost la mine anul trecut.