| Dropz a întrebat:

Salut, la sfarsitul lunii am de gand sa ma inscriu la scoala auto, iar eu am inceput de pe acum sa fac chestionare, si fac cate 17/18, uneori si 22. Credeti ca am sanse sa iau sala daca fac doar chestionare?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai sanse dar trebuie sa faci timp de o luna juma sau 2 chestionarele ca sa le inveti bine

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Conducerea unui autovehicul pe drumuri din ce in ce mai aglomerate in deplina siguranta pentru viata si sanatatea ta cat si a celorlalti participanti solicita/necesita insusirea/invatarea la perfectie a tuturor regulilor de circulatie, Aceasta se poate realiza doar prin invatarea LA PERFECTIE a codului rutier si a regulilor de circulatie. Fara a cunoaste perfect aceste reguli obligatorii chiar in cazul in care "din greseala" ai obtine punctajul minim la examinare si ai obtine carnetul de conducere ai deveni un PERICOL PUBLIC pe sosele. Te rog sa constientizezi ca NU asa se procedeaza cum incerci tu.Eu iti doresc SUCCES nu BAFTA.

| LoveSleep a răspuns:

Nu, nu ai.
Trebuie s-o citești, măcar odată. Sau dacă nu, măcar contravențiile și cele de genul ăsta.