| 0007b a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la scoala de soferi
am 18 ani si as dori sa obtin permisul de conducere pana termin scoala. La chestionare pe internet fac can 23-26 am citit " invatat"' legislatia " cartea 2013" de 2 ori. Un coleg de-al meu a dat si a luat din prima si sala si orasul si tot asa a citit de 2 ori cartea si a facut chestionare la fel ca si mine pe siteul AUTO 25
ce ziceti am ceva sanse >: cam am emoti

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai, important e sa faci chestionare la greu si sa nu uiti intrebarile cum te-ai lasat cateva zile uiti o parte din ele.

| Goguletzu a răspuns:

Ma sincer n-am citit.Am facut doar chestionare si m-am bazat pe ce stiam deja.Semne rutiere, prioritate si multe altele.Eu zic ca depinde si de noroc