| MarioDePeTPU a întrebat:

Salut
La un VCDS copie, cum fac sa nu mai imi dea Interface not found?
Am facut la un moment dat pe un laptop dar vreau sa fac si pe acesta si nu stiu cum sa fac.
Trebuie sa iau programul din alta parte sau cum se procedeaza?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai folosit laptopurile respective pe internet, chiar si cu interfata deconectata, si-a luat update si probabil ti-a blocat interfata, nefiind legala.
VCDS-ul la 100 de lei trebuie folosit pe laptopuri mereu offline. Daca il instalezi pe un laptop cu acces la internet, la prima conectare se revoca licenta, si se blocheaza interfata.
Exista persoane care le pot debloca, intra pe grupul VCDS Romania.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Ti s-a stricat chinezaria, nu te mai agita.