| BJK1903 a întrebat:

Salut lume, peste 2 saptamani ma voi duce la examenul auto(sala) si vreau sa aflu parerea voastra daca sa ma duc sau nu. Eu in fiecare zi fac aproximativ 15-20 chestionare, si din ele pic vreo 2-3. Pot sa ma duc la examen? Sau sa le fac pe toate perfect?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa mergi dupa ce vei raspunde corect la cel putin 22 de intrebari din 26, de mai multe ori si te vei incadra in 30 de minute.

| Anonimuserr a răspuns:

Da e bine, e foarte bine s[ faci 20 de chestionare pe zi. Du-te. Îți urez succes. Dacă iei la majoritatea ai șanse mari să iei din prima, dacă nu nu e un capăt de țară nu te arestează nimeni, mai dai odată.

| BJK1903 explică (pentru Anonimuserr):

Stiu,dar mi-am propus sa il iau din prima. I-am promit familiei ca il voi lua din prima pentru ca toti tiganii, analfavetii si tot asa iau sala din prima si eu de ce sa nu il iau? Nu-s prosthappy

| AdrianAntoine a răspuns:

Du-te liniștit, nu te grăbi și nu te panica. Ai 30 de minute la dispoziție, timp suficient cât să te gândești la variante. Acasă poți să le faci perfect și la examen să greșești, tu mai bine repetă din carte și cu 3 zile înainte de sală bagă chestionare, îți scrii pe ceva ce greșești mai des și repeți până îți intră în minte. Mult spor și succes la examen! (mai ales la traseu, că sala e parfum)

| BJK1903 explică (pentru AdrianAntoine):

La mine e invers, traseul e parfum sala e punctul mort. La traseu nu am probleme, conduc bine.

| BJK1903 explică (pentru AdrianAntoine):

Din carte nu am citit nici un minut, am facut numai chestionare. Fac dupa www.chestionare.auto.ro, multi au spus ca e un site bun si asta. Si e mai bun ca pot sa aleg categoriile pe care sa fac chestionare. Daca vreau mecanica, dau pe intrebari mecanice si imi da 24 si tot asa. Doamne ajuta sa il iau din prima