| florin_9718 a întrebat:

am si eu o mica intrebare:
Maine voi sustine examenul de sala pentru permisul auto si vreau sa stiu cat la % intebarile din drpciv sunt la fel ca cele de la examen? nu de alta dar am facut multe chestionare de acolo si stau cu o anumita emotie ca cine stie ce intrebari intortochiate mi-o pica acololaughing
Multumesc, astept un raspuns din partea celor ce doresc sa ma ajutehappy

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Buna.Mai mult de jumatate sunt la fel ca cele de pe drpciv.ro.Fara teama si nu te grabi.

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Intrebarile sunt 100% aceleasi. Au aceiasi baza de date cu 3500 de intrebari la B dar este selectata doar o grila de 300 de intrebari care sa pice frecvent in rest foarte rar iti cade cate o intrebare din celelalte. In principiu daca faci din 10 teste pe drpciv minim 7 si le iei ai toate sansele sa iei si examenul!

| florin_9718 explică:

Multumes tuturor intr-o buna parte m-am linistit si sunt m-ai increzator am invatat insa stiti cu e cat de mult ai invata tot ai emotii

a si inca ceva bft si ti-e bogdant93

| bogdant93 a răspuns:

Si eu tot maine dau.Intrebarile sunt identice maxim 2 intrebari se vor schimba! Bafta Multa.

| bogdant93 a răspuns:

Mersi mersi, am mai dat o data si am picat cu 21straight face

| Mehran567 a răspuns:

Sunt exact la fel ca si de la examen, doar ca mai simple de atat.Bafta multa.