| AlexandruInu a întrebat:

Salut lume, voi trece la subiect. Vreau sa imi cumpar un atv de 150cc, pentru al folosi la sat, in Delta Dunarii pe teren mai accidentat nu poarte pante cat de cat acceptabila. Bugetul meu este de 1500E, am gasit ATV Hummer Grizzly 150cc, Atv MegaRaptor 250cc. Imi este frica sa nu fie chinezarie. Puteti sa imi dati site-ul si video sau macar site-ul.

Răspuns Câştigător
| BogdăneI a răspuns:

Grija mare ca sunt foarte multe chinezarii. Atv-urile noi import Germania cu garantie sunt chinezarii. Am achizitionat si eu unul acum 5 ani si a fost teroare. Pica tot la el. Iti recomand Honda/Yamaha second hand.

| AlexandruInu explică (pentru BogdăneI):

Am vazut ca me langa yamaha, honda, suzuki mai este bun si linnhay.Dar acestea sunt destul de scumpe noi noute. Sa zicem ca un suzuki ltz300-400 de vreo 3500-5000E. Dar cred ca merita cred ca atv-urile astea o sa te duca ceva ani. Ca 5000E sunt banii multi si nu pot sa ii aunc pe geam

| BogdăneI a răspuns (pentru AlexandruInu):

Si Suzuki da, important e sa fie un brand mai cunoscut, eu personal am recomandat cele doua brand-uri. Totodata cred ca ar trebui sa iei ceva sub buget in cazul in care iti pica ceva la el...aici tine de norocul fiecaruia. Iti doresc succes.