| BaiatFinut22 a întrebat:

Salut, luni am avut traseul auto (orasul) in Botosani si am fost declarat admis. Cand imi ajunge permisul?

Răspuns Câştigător
| George12356456 a răspuns:

Salut si felicitari pentru reusita! Presupun ca ai ridicat dovada inlocuitoare. Permisul ajunge 100% in perioada de 15 zile cat timp ai dovada. La mine a ajuns în 3 zile lucrătoare. Drumuri bune si fara evenimente!

| BaiatFinut22 explică (pentru George12356456):

Multumesc! Din pacate nu am putut face rost de dovada. Am fost ieri (ziua urmatoare dupa examen) pe la 9 si mi-a fost transmis sa vin astazi la deschidere. Iar astazi mi s-a spus ca nu se mai elibereaza dovezi pentru cei ce au dat luni ptc permisul a fost deja tiparit laughing

| George12356456 a răspuns (pentru BaiatFinut22):

Am înțeles? ca la noi la nimeni.

| BaiatFinut22 explică (pentru George12356456):

Exact laughing

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Minim 2 zile, maxim... o saptamana presupun sau poate chiar mai mult. Nu este o regula.

Felicitari! ^^

| BaiatFinut22 explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc! Sa speram ca ajunge cat mai repede

| DoarBogdan a răspuns (pentru BaiatFinut22):

O sa ajunga, unde arde? laughing Ai timp sa conduci dupa cat vrei tongue