| Alexandru0061 a întrebat:

Salutare,miercurea trecută am fost declarat admis la proba teoretica in Dorohoi jud Botoșani, aveți idee cam in cat timp ajunge permisul? Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

După proba teoretică (sala) urmează proba practică (orașul).
Abia după aceea îți vine permisul, dacă ești admis. De regulă ajunge în câteva zile.

| Standt a răspuns:

Permisul va ajunge in cateva zile lucratoare abia dupa ce vei fi declarat admis si la proba practica. Te-ai programat pentru aceasta proba?

| ArchangelElohim a răspuns:

In 2-3 saptamani vine acasa prin posta