| cristi199624 a întrebat:

Am 17 ani si 3 luni si am o intrebare legata de permisul de conducere, uneori cand ma plictisesc fac niste chestionare auto pe net si din 26 de puncte iau undeva la 15-16 puncte fara sa fi citit cartea de legislatie auto, doar din ce stiu eu... avand in vedere ca peste 9 luni dau sala, cand ar trebui sa ma apuc de cartea de legislatie ca sa fiu pregatit 100% la examen si sa iau la chestionarele auto peste 22 de puncte? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Repetitia e mama invataturii, ai timp berechet, apuca-te de acum, nu se ingrasa porcul in ajun

| viotedy a răspuns:

Pai,nu lasa pe maine ce poti face azi. apuca-te ca sa nu fii presat de timp.o citesti atent, pe urma faci teste si cand faci scoala esti as.

| cristi199624 explică (pentru viotedy):

Nu chiar acum, este prea devreme..eu fac chestionare cand nu am chiar nimic mai bun de facut...eu ziceam sa ma apuc undeva la sfarsitul lui iulie asa...ca nu cred ca e mare lucru cartea aia, daca deja iau 16 puncte doar din ce stiu eu.