| LLuk21 a întrebat:

ma adresez in principal elevilor de liceu...cei care mergeți cu motocicleta la scoala, v-a cam ajutat sa agatati?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba daca tipul are un caracter de rahat.

| Ineys a răspuns:

Daca e o motocicleta de cateva zeci/sute de mii de euro te va ajuta oricand.

| Apokales a răspuns:

Nu-i asculta pe restul, sunt doar gelosi. Normal ca o motocicleta cool ajuta. Acum depinde cat de tare esti si tu, astfel incat acea motocicleta sa iti ridice nivelul, daca esti prea smecher, iar motocicleta nu, asta s-ar putea sa iti dauneze imaginii.

| SoulReaver a răspuns (pentru Apokales):

Tu ce motocicleta ai? Nu de alta dar pari sa stii multe de "agatatul" din şa.

| Apokales a răspuns (pentru SoulReaver):

Esti bine? Glumeam dracului, ce probleme sa ai atat de adanci incat sa crezi ca o motocicleta poate sa te defineasca si sa inlocuiasca cine esti. Daca fata priveste personalitatea si motocicleta in ansamblu, atunci merita unul pe altul.

| alex495 a răspuns:

Depinde. Daca e scuteras dala de zici ca se bese un om no chance. Nu stiu exact la 18 ani ce categ ai voie, ce capacitate cilindrica. Parca A1. In mare fara un motor cu minim 400 cmc nu faci nimic. Daca ti iei scuterase si alte prosteli mai bine iti iei o trotineta electrica, mergi gratis?

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Iti dai seama, ce fata nu ar "zgâi" ochii la un tip care vine cu motocicleta la liceu, intr-o tara in care abia ai bani de autobuz sau de benzina la masina?

| Jukosto a răspuns:

Mai agata, cate o musca pe casheta, cate o creanga din gard, cat despre agatatul care te referi tu, numai bine ca vezi de care fete sa te feresti. Nici o fata sanatoasa la cap nu o sa agate pe cineva DOAR ca are motocicleta.

| L001 a răspuns:

Păi și normal dacă motocicleta mai ales are o culoare aprinsă care bate la ochi ca de ex: verde aprins că în mod normal fetele nu se pricep că înăuntru are 49cmc. Dă un plus dar trebuie să știi și cum să vorbești cu ele.

| AnaBlandianana12 a răspuns:

Un sfat prietenesc. Deși e greu de crezut sunt fete care apreciază și un caracter bun, un limbaj elevat și cu bun simț sau un mic gest. Nu ai nevoie tocmai de o motocicletă.