| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ma intorc acasa in Romania din Belgia intrebarea e ca pot sa ma intorc in Romania cu numrele de inmatriculare de belgia si apoi din Romania sa trimit inapoi numarul pentru radiere la belgieni?

2 răspunsuri:
| thenight a răspuns:

Acum se ocupa statul Roman de a trimite numerele inapoi in urma radieri pe care o faci in Romania.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La inmatriculare in Ro masina este radiata de aici din Belgia iar numarul il predai la biroul de inmatriculari romanesc.