| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Maine am sala. Eu am făcut ieri și azi mediul de învățare de pe scoala rutiera toate întrebările corecte și chestionarele de drpciv le fac pe toate cu 26. Oare sunt pregătit pentru mâine?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca te-ai pregatit temeinic, de ce sa ai indoieli in propria persoana? Ramai optimist si succes!

| Hyperion7 a răspuns:

Ești
Bafta!

| kitra97 a răspuns:

Dacă e cum spui tu, atunci mergi fara emotii (greu, stiu) Dar și eu tot cu scoala rutiera l-am luat si nu faceam atatea ca tine (nici departe nu eram) Deci stai calm cand ajungi acolo și optimist, scoala rutiera nu a dezamagit niciodată! Baftă (lămâiță) laughing

| Toni1p000 explică:

Am luat o cu 25