| Bog24 a întrebat:

Salutare,o sa dau sala pentru carnetul de conducere (cat B) luni, si am facut mediul de invatare 65%,iar toate chestionarele de pe drpciv le iau cu maximum de punte, rar cand gresesc o intrebare.Imi puteti spune cum o sa fie la examen? Am sanse sa-l iau?

Răspuns Câştigător
| justU a răspuns:

Si eu am rupt chestionarele de pe drpciv sa zic asa... laughing La examen am stat 5 min, am facut 26. No stress!

4 răspunsuri:
| EleSimoo a răspuns:

(la examen)Sunt cam aceleasi intrebari de pe drpciv.

| RsKd a răspuns:

Nu este foarte greu, trebuie sa fii doar atent si o sa il iei. Mai greu este de dat orasul. Succes!

| justU a răspuns:

La examen sunt exact intrebarile care sunt pe drpciv!

| Bog24 explică (pentru justU):

Am facut atat de multe incat au ajuns sa se repete:/

| justU a răspuns (pentru Bog24):

Si eu am rupt chestionarele de pe drpciv sa zic asa... laughing La examen am stat 5 min, am facut 26. No stress!