| AnnaMariaaa a întrebat:

Este suficient doar sa parcurgi mediul de invatare de pe e-drpciv si faca faci chestionarele? Cei care ati dat sala, v-au picat intrebarile de pe site? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am invatat pentru camion, autotren si autobuz de la ei si la examen la C+E mi-a cazut mai multe intrebari de camion si am luat chiar daca la ei imi veneau mai multe de remorca la subcategoria aia.

| Sadop a răspuns:

Trebuie sa inveti dintr-o carte de specialitate apoi sa faci chestionarele de acolo. Si sa stii ca majoritatea intrebarilor de la sala sunt ca acelea de pe site.
Bafta!

| Metalbrain a răspuns:

Eu cred ca este bine sa parcurgi mediul de invatare, insa nu si suficient. Cand a dat sora-mea, acum vreo 6 luni, au picat intrebari doar de pe site-ul asta. Ea nu a parcurs mediul de invatare, doar a facut testele.