| Eugeniusu a întrebat:

Maine merg cu dosarul la politie, sa dau proba teoretica pentru permis... sala. Ce trebuie sa fac mai exact cand ajung acolo? Unde trebuie sa merg, ce trebuie sa spun si care sunt regulile? Rog sa imi raspunda doar cine stie, dau funda si vor, multumesc!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Eu zic nici sa nu te gandesti la asemenea lucruri. Nimeni nu a stiut din prima exact tot ce trebuie sa faci. Fi calm, nu iti baga in minte prostii ca acolo te indruma oricine si te ajuta.
Fi calm si bafta la examen.