| Ffue22 a întrebat:

Salut,mi-a expirat fisa medicala pentru carnet, maine ma duc sa imi iau de la medicul de familie adeverinta si dupa miercuri ma duc sa fac analizele.Trebuie sa mai dau iarasi probele alea sau imi da foile si le vizeaza? Eu vinerea asta dau traseul si mi-e frica, in 3 zile.Si unde duc fisa medicala la scoala de soferi sau le las in dosar?

1 răspuns:
| Geomire a răspuns:

Bună, trebuie sa stai din nou la medic sa te consulte apoi fisa medicala o lași în dosar. Dar mai bine suni la școală de șoferi la secretariat și întrebi ca să fii sigur ca nu peste tot sunt regulile la fel. Mie mi-a expirat cazierul și trebuie sa îl scot din nou și mi s-a spus sa îl las în dosar. Succes la traseu.